Views Gallery (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Image
el: Εικόνα

en: Good
el: Καλό

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Latest image
el: Πιο πρόσφατη εικόνα

en: Cancel rating
el: Ακύρωση αξιολόγησης

en: Give it @star/@count
el: Δώστε το @star/@count

en: Pattern for the title
el: Πρότυπο για τον τίτλο
