Views Gallery (6.x-1.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Views
fr: Vues

en: Good
fr: Bien

en: Gallery
fr: Galerie

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Latest image
fr: Image la plus récente

en: Okay
fr: Passable

en: Cancel rating
fr: Annuler la note

en: Poor
fr: Insuffisant

en: Great
fr: Très bien

en: Awesome
fr: Excellent

en: Give it @star/@count
fr: Lui donner @star/@count

en: Pattern for the title
fr: Motif pour le titre
