Views Gallery (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Image
gl: Imaxe

en: Views
gl: Vistas

en: Good
gl: Bo

en: Gallery
gl: Galería

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Latest image
gl: Última imaxe

en: Poor
gl: Pobre

en: Great
gl: Moi ben

en: Awesome
gl: Excelente

en: Give it @star/@count
gl: Dar @star/@count
