Views Gallery (6.x-1.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Image
jv: Gambar

en: Views
jv: View

en: Good
jv: Apik
