Views Gallery (6.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Image
kk: Сурет

en: Add photo
kk: Бейнесуретті
