Views Gallery (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Good
mn: Сайн
