Views Gallery (6.x-1.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Image
nn: Bilete

en: Good
nn: God

en: Give it @star/@count
nn: Avgi stemme @star/@count
