Views Gallery (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Image
pl: Obraz

en: Views
pl: Widoki

en: Good
pl: Dobre

en: Gallery
pl: Galeria

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Latest image
pl: Ostatnie zdjęcie

en: Okay
pl: Może być

en: Cancel rating
pl: Wycofaj ocenę

en: Poor
pl: Słabe

en: Great
pl: Świetne

en: Awesome
pl: Rewelacyjne

en: Give it @star/@count
pl: Wystaw ocenę @star na @count
