Views Gallery (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Image
fa: تصویر

en: Views
fa: نماها

en: Good
fa: خوب

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی
