Views Gallery (6.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Image
ps: انځور

en: Views
ps: ليدنې
