Views Gallery (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Image
sk: Obrázok

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Good
sk: Dobré

en: Gallery
sk: Galéria

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Latest image
sk: Najnovší obrázok

en: Okay
sk: Môže byť

en: Cancel rating
sk: Zrušiť hlas

en: Poor
sk: Slabé

en: Great
sk: Výborné

en: Awesome
sk: Vynikajúce

en: Give it @star/@count
sk: @star z @count

en: Pattern for the title
sk: Vzor nadpisu
