Views Gallery (6.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Image
ru: Чурук

en: Good
ru: Эки-дир
