Views Gallery (6.x-1.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Image
vi: Ảnh

en: Good
vi: Tốt

en: Gallery
vi: Thư viện ảnh

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Latest image
vi: Ảnh mới nhất

en: Cancel rating
vi: Hủy xếp hạng

en: Poor
vi: Xấu

en: Give it @star/@count
vi: Cho nó @star/@count
