Views Gallery (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Image
es: Imagen

en: Views
es: Vistas

en: Good
es: Bueno

en: Gallery
es: Galería

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Latest image
es: Última imagen

en: Okay
es: Regular

en: Cancel rating
es: Cancelar votación

en: Poor
es: Malo

en: Great
es: Muy bueno

en: Awesome
es: Esplendido

en: Give it @star/@count
es: Dar @star/@count

en: Pattern for the title
es: Patrón para el título

en: A gallery for a collection of photos.
es: Una galería para una colección de fotografías.
