Views Gallery (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Image
he: תמונה

en: Views
he: היבטים

en: Good
he: טוב

en: Gallery
he: גלריה

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Latest image
he: תמונה אחרונה

en: Okay
he: בסדר

en: Cancel rating
he: ביטול דירוג

en: Poor
he: עלוב

en: Great
he: טוב מאוד

en: Awesome
he: מעולה

en: Pattern for the title
he: תבנית לכותרת
