Views Gallery (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Image
it: Immagine

en: Views
it: Viste

en: Good
it: Buono

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Poor
it: Scarso

en: Pattern for the title
it: Percorso del titolo
