Views Gallery (6.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Views
mr: याद्या

en: Good
mr: चांगला
