Views Gallery (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Views
ur: ویوز
