Views Gallery (6.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Image
be: Малюнак

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Features
be: Функцыі
