Views Gallery (6.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար
