Views Gallery (6.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Image
az: Şəkil

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
