Views Gallery (6.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Image
fa: تصویر

en: Gallery
fa: گالری

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Features
fa: ویژگی‌ها
