Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Pages
af: Bladsye

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: edit
af: redigeer

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Throttle
af: Smoor

en: Permissions
af: Regte
