Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Show on every page except the listed pages.
be: Паказваць на ўсіх старонках, акрамя пералічаных.

en: Show on only the listed pages.
be: Паказваць толькі на пералічаных старонках.

en: Pages
be: Старонкі

en: Description
be: Апісаньне

en: Weight
be: Вага

en: none
be: ніякі

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блёк

en: Throttle
be: Рэгулятар

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
be: Паказаць, калі ўведзены PHP-код вяртае <strong>TRUE</strong> (PHP-рэжым, толькі для экспэртаў).

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананьне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.
