Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Основен текст

en: Show on every page except the listed pages.
bg: Покажи на всяка страница освен на посочените.

en: Show on only the listed pages.
bg: Покажи само на посочените страници.

en: Pages
bg: Страници

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Taxonomy
bg: Класификация

en: Reset
bg: Възстанови

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: нито един

en: edit
bg: редактирай

en: Views
bg: Изгледи

en: Region
bg: Зона

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Throttle
bg: Редуциране

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bg: Покажи дали следният PHP код връща <code>TRUE</code> ( PHP-mode, само за специалисти).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Permissions
bg: Права

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.
