Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Show on every page except the listed pages.
eo: Montru en ĉiuj paĝoj krom la jenaj.

en: Show on only the listed pages.
eo: Montru nur sur la jenaj paĝoj.

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: edit
eo: redakti

en: Region
eo: Regiono

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Throttle
eo: Trafik-limiga

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eo: Montru se la jenaj PHA-kodo revenigas <code>VERA</code> (PHA-reĝimo, nur spertuloj)

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.

en: Permissions
eo: Permesoj

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eo: Se la PHA-reĝimo estas elektita, enmetu PHA-kodon inter %php. Rimarku ke funkciante neĝustan PHA-kodon povas rompi vian retejon de Drupalo.
