Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: Pages
jv: Kaca

en: Description
jv: Katrangan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Reset
jv: Balékna

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Permissions
jv: Hak akses

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna
