Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Show on every page except the listed pages.
kn: ಪಟ್ಟಿ ಮಾಡಿದ ಪುಟಗಳನ್ನು ಬಿಟ್ಟು ಉಳಿದ ಪುಟಗಳಲ್ಲಿ ತೋರಿಸು

en: Show on only the listed pages.
kn: keLakaMda puTagaLalli maatra torisu.

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: No name
kn: ಹೆಸರಿಲ್ಲದ

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ
