Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Region
ku: ناوچە

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Throttle
ku: خنکاندن

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان
