Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai uzskaitītās lapas.

en: Pages
lv: Lapas

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: edit
lv: rediģēt

en: Views
lv: Skati

en: Region
lv: Reģions

en: Theme
lv: Tēma

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Module
lv: Modulis

en: Throttle
lv: Drosele

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lv: Rādīt, ja sekojošs PHP kods atgriež vērtibu <code>TRUE</code> (PHP-režīms, tikai ekspertiem).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: exposed
lv: eksponēts
