Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
