Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Show on every page except the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ကျန်တဲ့စာမျက်နှာအားလုံးပြပါ

en: Show on only the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာပြပါ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
