Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Body
ne: सामग्री

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: भार

en: none
ne: कुनैपनि हैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Active
ne: सक्रिय
