Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Body
sk: Text

en: Show on every page except the listed pages.
sk: Zobraziť na každej stránke, okrem vypísaných.

en: Show on only the listed pages.
sk: Zobraziť len na vypísaných stránkach.

en: Pages
sk: Stránky

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Weight
sk: Váha

en: Depth
sk: Hĺbka

en: none
sk: žiadne

en: edit
sk: upraviť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Module
sk: Modul

en: Throttle
sk: Urýchlenie

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Zobraziť, pokiaľ PHP kód vráti <code>TRUE</code> (režim PHP, len pre expertov)

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: PHP code
sk: PHP kód

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: No name
sk: Bez názvu

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: exposed
sk: odkrytý

en: Allow multiple terms per argument
sk: Povoliť viac výrazov pre argument
