Views Hacks (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Show on every page except the listed pages.
sl: Prikaži na vseh straneh razen na navedenih.

en: Show on only the listed pages.
sl: Prikaži samo na navedenih straneh.

en: Pages
sl: Strani

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: edit
sl: uredi

en: Region
sl: Regija

en: Theme
sl: Tema

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Throttle
sl: Zaduši

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sl: Prikaži, če sledeča PHP koda vrne <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.
