Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Depth
az: Dərinlik

en: none
az: yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: Theme
az: Tema

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Module
az: Modul

en: Throttle
az: Drossel

en: Cache
az: Keş

en: Permissions
az: İcazələr

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: No name
az: Ad yoxdur

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: exposed
az: məruz

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
az: Dərinlik iyerarxiyada şərtlərlə işarələnmiş qovşaqlara uyğun olacaq. Məsələn, dərinliyi 1 (və ya daha yüksək) olan "meyvə" termini və uşaq termini olan "alma" varsa, "meyvə" termini üçün filtrləmə  ilə işarələnmiş qovşaqları əldə edəcək. "alma" və "meyvə". Mənfidirsə, əksi doğrudur; "alma" üçün axtarış dərinlik -1 (və ya daha aşağı) olarsa, "meyvə" ilə işarələnmiş qovşaqları da seçəcək.

en: Hide if empty
az: Boşdursa gizlədin
