Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Depth
ca: Profunditat

en: none
ca: cap

en: edit
ca: edita

en: (none)
ca: (cap)

en: Path
ca: Camí

en: Region
ca: Regió

en: Theme
ca: Tema

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Module
ca: Mòdul

en: Throttle
ca: Regula

en: Cache
ca: Memòria cau

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Permissions
ca: Permisos

en: Plugins
ca: Connectors

en: No name
ca: Sense nom

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: exposed
ca: exposat

en: Set the breadcrumb for the term parents
ca: Estableix el fil d'ariadna per als termes pare

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
ca: Si se selecciona, el fil d'ariadna inclourà tots els termes pare, cadascun d'ells enllaçat a aquesta vista. Tingueu en compte que això només funciona si només s'ha rebut un terme.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
ca: La profunditat coincidirà amb nodes etiquetats amb els termes de la jerarquia. Per exemple, si teniu la paraula "fruita" i un terme fill "poma", amb una profunditat d'1 (o superior), llavors el filtrat per la paraula "fruita" obtindrà nodes que estan etiquetats amb "poma", així com amb "fruita". En cas negatiu, passa el contrari, la cerca per "poma", també recollirà els nodes etiquetats amb "fruita" si la profunditat és de -1 (o inferior).

en: Allow multiple terms per argument
ca: Permet múltiples termes per paràmetre

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this argument.
ca: Si se selecciona, els usuaris poden introduir múltiples paràmetres en el format 1+2+3. Degut al nombre de JOINs que requeriria, les ANDs es tractaran com a ORs per aquest paràmetre.

en: Hide if empty
ca: Amaga si és buit

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
ca: Utilitza el camí del terme de taxonomia de Drupal per a crear els enllaços del fil d'ariadna

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
ca: Si se selecciona, els enllaços del fil d'ariadna es crearan utilitzant el mètode estàndard del Drupal en comptes del mètode personalitzat de les vistes. Això és força útil si esteu utilitzant mòduls com el taxonomy redirect per a modificat els enllaços dels vostres termes de taxonomia.
