Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: edit
eu: editatu

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Region
eu: Atal

en: Theme
eu: Tema

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Module
eu: Modulua

en: Throttle
eu: Bizkortu

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: Permissions
eu: Baimenak

en: No name
eu: Izenik ez

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: exposed
eu: agerian jarri

en: Hide if empty
eu: Ezkutatu hutsik badago
