Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Pages
is: Síður

en: Value
is: Virði

en: Description
is: Lýsing

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: none
is: eingin

en: edit
is: broyt

en: Path
is: Leið

en: Region
is: Øki

en: Active
is: Virkin

en: Block
is: Blokkur

en: Throttle
is: Køving

en: Permissions
is: Rættindi
