Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Depth
gl: Profundidade

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: (none)
gl: (ningún)

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: Region
gl: Área

en: Theme
gl: Tema

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Module
gl: Módulo

en: Throttle
gl: Regulación

en: Cache
gl: Caché

en: PHP code
gl: Código PHP

en: Permissions
gl: Permisos

en: Plugins
gl: Complementos

en: No name
gl: Sen nome

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: exposed
gl: exposto

en: Allow multiple terms per argument
gl: Permite múltiples termos por argumento

en: Hide if empty
gl: Ocultar si está baleiro
