Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Pages
oc: Paginas

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Depth
oc: Prigondor

en: none
oc: pas cap

en: edit
oc: modificar

en: (none)
oc: (pas cap)

en: Views
oc: Vistas

en: Path
oc: Camin

en: Theme
oc: Tèma

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Module
oc: Modul

en: Delta
oc: Dèlta

en: Throttle
oc: Autoregulacion

en: PHP code
oc: Còde PHP

en: No name
oc: Aucun nom

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: - Any -
oc: - Tot -

en: exposed
oc: expausat

en: Set the breadcrumb for the term parents
oc: Far aparéisser los parents del tèrme dins lo fial d'Ariana

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
oc: Se aquesta opcion es seleccionada, lo fial d'Ariana inclura totes los tèrmes parents, cadun comportant un ligam cap a aquesta vista. Notatz qu'aquò fonciona uniquement se un sol tèrme a été reçu.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
oc: La prigondor assurera la correspondance amb los nosèls étiquetés per de tèrmes de la ierarquia. Si, per exemple, avètz lo tèrme "fruit" e lo tèrme enfant "pomme", amb una prigondor de 1 o plus, alara un filtrage sul tèrme "fruit" renverra de nosèls étiquetés per "pomme" tanben bien que per "fruit". Se la prigondor es négative, l'inverse es tanben vrai : recercar "pomme" amb una prigondor de -1 (ou mens) renverra tanben los nosèls étiquetés per "fruit".

en: Hide if empty
oc: Amagar se vide

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
oc: Utilizar lo camin del tèrme de taxonomia de Drupal per crear les ligams del fial d'ariane

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
oc: Se seleccionat, los ligams del fial d'Ariana seràn creats amb la metòde estandard de drupal al luòc de la metòde de Views. Aquò es utile quand utilizatz des moduls coma Taxonomy Redirect per modificar vòstres ligams de tèrmes de taxonomia.
