Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Description
se: Čilgehus

en: edit
se: rievdda
