Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Permissions
si: අවසර

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
