Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Views
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Hide if empty
th: ซ่อนถ้าว่างเปล่า
