Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار
