Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Pages
am: ገፆች

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: Path
am: ዱካ

en: Region
am: ክልል

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Permissions
am: ፈቃዶች
