Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Pages
cs: Stránky

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Depth
cs: Hloubka

en: none
cs: žádné

en: edit
cs: upravit

en: Path
cs: Cesta

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Module
cs: Modul

en: Throttle
cs: Urychlení

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Plugins
cs: Pluginy

en: No name
cs: Beze jména

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: exposed
cs: vystavený

en: Hide if empty
cs: Skrýt, pokud je prázdné
