Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Permissions
ne: अनुमति
