Views link area (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Arguments
et: Argumendid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Link path
et: Lingi teekond

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend
