Views link area (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Link
jv: Tautan

en: Views
jv: View

en: Link text
jv: Teks pranala

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument
